Möbler Fåtöljer & Soffor
1238501
FÅTÖLJ 1940/50-tal
FÅtÖlj 1940/50-tal.
FÅtÖlj 1940/50-tal.
FÅtÖlj 1940/50-tal.
FÅtÖlj 1940/50-tal.

Helstoppad klädsel med djuphäftad rygg, lös sittdyna, klotfötter, sitthöjd ca 46 cm

Smärre fläckar. Något slitage. Repor. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK