Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Möbler
1238504
Alvar Aalto
(1898-1976)
Alvar aalto, hylla 112b samt pall e60, finland 1900-talets senarre del.

ALVAR AALTO, hylla 112B samt pall E60, Finland 1900-talets senarre del

Lackerad björk, böjträ samt svartmålad sits, sitthöjd ca 44 cm, hyllans längd c 90 cm

Bruksslitage. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H3
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 10 timmar
1 800
170
186
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
22 maj 21:49
1 800 SEK
22 maj 21:49
1 500 SEK
21 maj 20:12
1 000 SEK