Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Möbler
1238681
AKSEL BENDER MADSEN/EJNAR LARSEN, karmstolar modell 6302 ett par för Fritz Hansen 1950/55
Aksel bender madsen/ejnar larsen,  karmstolar modell 6302  ett par för fritz hansen 1950/55.

Teak, klädda med konstskinn, höjd ca 88, sitthöjd ca 46, bredd ca 64, djup ca 57 cm; etikettmärkta

Bruksslitage. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H2
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 450
421
460
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
26 maj 19:29
4 450 SEK
26 maj 17:48
4 250 SEK
26 maj 17:48
4 200 SEK
26 maj 17:47
3 720 SEK
26 maj 17:47
3 520 SEK