Design Möbler
1238681
AKSEL BENDER MADSEN/EJNAR LARSEN, karmstolar modell 6302 ett par för Fritz Hansen 1950/55
Aksel bender madsen/ejnar larsen,  karmstolar modell 6302  ett par för fritz hansen 1950/55.

Teak, klädda med konstskinn, höjd ca 88, sitthöjd ca 46, bredd ca 64, djup ca 57 cm; etikettmärkta

Bruksslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK