Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1238779
Jan Palmu
(1945-1995)
Jan palmu, olja på duk, signerad.

JAN PALMU, olja på duk, signerad.

"Citronens spegling", 20 x 40 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - J2
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 8 timmar
100
1 057
109
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 110 EUR. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
22 maj 21:10
100 EUR
21 maj 16:10
60 EUR
21 maj 12:09
55 EUR
20 maj 17:06
50 EUR