Konst Modern svensk konst
1238782
Jan W. Morthenson
(Sverige, Född 1940)
Jan w. morthenson, olja på duk, signerad och daterad xii/-87 á tergo.

JAN W. MORTHENSON, olja på duk, signerad och daterad XII/-87 á tergo.

"OP75". 115 x 89 cm.

Smärre fläckar.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK