Konst Grafik
1238861
Theo Tobiasse
(Frankrike, 1927-2012)
Theo tobiasse, färglitografi, signerad 163/180.

THEO TOBIASSE, färglitografi, signerad 163/180.

"Concerto en bleu pour peuple en eccil". P. 75 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
3 200
306
343
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
8 jul 21:29
3 200 SEK
8 jul 21:28
3 000 SEK
8 jul 21:27
2 800 SEK
8 jul 21:26
2 600 SEK
8 jul 21:25
2 400 SEK