Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

1239002
FOTOBOK. Deep South, Sally Mann, signerad/dedikterad.
Fotobok. deep south, sally mann, signerad/dedikterad.

Med dedikation "for Lennart Nilsson with a warm loving hug, Stockholm, 2007 Sally Mann" 30 x 33 cm.

Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V15
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 timmar 4 minuter
1 600
151
165
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
25 maj 20:06
1 600 SEK
25 maj 20:06
1 500 SEK
25 maj 20:06
1 100 SEK
23 maj 23:29
750 SEK