Smycken Ringar
1239105
Georg Jensen
(Danmark, 1866-1935)
Georg jensen,  ring, 'fusion'. 18k vitguld med briljantslipade diamanter.

GEORG JENSEN, Ring, 'Fusion'. 18K vitguld med briljantslipade diamanter.

Stämplad 'Georg Jensen, 750 Denmark' och 'NK', stämplad storlek 53. Etui Georg Jensen. Vikt 17,0 gram.

Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 13 timmar
4 500
430
483
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
2 jul 23:46
4 500 SEK
2 jul 21:50
4 000 SEK
2 jul 8:21
3 000 SEK
1 jul 20:06
2 500 SEK
1 jul 17:24
2 000 SEK