Bestående av; 8 snaps höjd 19 cm, 9 champagne höjd 26,5 cm Handmålad dekor, signerade. Delvis med originalkartonger
Obetydligt ytslitage. Knappt använda
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10