Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Övrigt
1239161
Hans-Agne Jakobsson
(1919-2009)
Hans-agne jakobsson, taklampor 2 st 1900-talets senare del.

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampor 2 st 1900-talets senare del

Koppar, diameter ca 24, höjd exkl sladd 26 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad. Fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V16
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar
1 800
170
186
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
23 maj 23:13
1 800 SEK
23 maj 0:55
1 100 SEK
22 maj 23:35
1 000 SEK