Design Övrigt
1239161
Hans-Agne Jakobsson
(Sverige, 1919-2009)
Hans-agne jakobsson, taklampor 2 st 1900-talets senare del.

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampor 2 st 1900-talets senare del

Koppar, diameter ca 24, höjd exkl sladd 26 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK