Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Möbler
1239197
Børge Mogensen
(1914-1972)
BØrge mogensen, dagbädd, modellnr 4311/4312, fredericia stolefabrik, 1960-tal.

BØRGE MOGENSEN, dagbädd, modellnr 4311/4312, Fredericia Stolefabrik, 1960-tal.

Stomme av ek med lösa textilklädda sitt- och ryggdynor. Sitthöjd 35, längd 195, bredd 100 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 8 timmar
4 000
379
413
Utropspris
5 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
24 maj 19:30
4 000 SEK
24 maj 19:29
3 900 SEK
23 maj 21:22
3 700 SEK
23 maj 0:04
3 500 SEK
21 maj 11:55
3 000 SEK