Möbler Trädgårdsmöbler
1239217
PARKSOFFA 1900-talets första hälft
Parksoffa 1900-talets första hälft.

Gjutjärn och trä, längd ca 180, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage. Fläckar. Färgbortfall. Repor. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK