Hans-Agne Jakobsson, stomme till taklampa, 2 st, modell Pastoral T 376/3 Markaryd, 1900-talets andra hälft.
Etikettmärkt. Mässing. För tre ljuskällor. Diameter 40, höjd 13,5 cm.
Ej funktionstestad. Märken. Repor. Rost.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10