Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Design Möbler
1239242
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra häft.
FÅtÖljer, ett par, 1900-talets andra häft.

Betsade fåtöljer med lösa läderklädda plymåer. Klädda armlän. Sitthöjd 35, bredd 70 cm.

Smärre slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H167

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 3 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)