1239243
Jaakko Manninen
(Finland, 1926-1985)
Jaakko manninen, olja på duk, signerad och daterad -77.

JAAKKO MANNINEN, olja på duk, signerad och daterad -77.

Nattvy, 85 x 100.5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR