För fem ljuspunkter, stomme av färgad och slipat glas behängt med olikslipade prismor, diameter ca 50, höjd ca 56 cm
Åldersrelaterat slitage. Nagg. Ej funktionstestad. Prismor saknas. Smärre sprickor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10