Design Övrigt
1239250
BIRGER KAIPIAINEN, FAT, porslin, "Elegance/5 ", numrerad 328. Pro Arte, Arabia.
Birger kaipiainen, fat, porslin, "elegance/5 ",  numrerad 328. pro arte, arabia.

Flerfärgad och iriserande glasyr samt förgylld frukt. Bredd 25 cm.

Slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C600
Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 15 timmar
180
1 902
196
Utropspris
250 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 190 EUR. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
27 maj 6:19
180 EUR
23 maj 19:46
150 EUR
23 maj 13:05
110 EUR
22 maj 23:17
100 EUR
22 maj 18:36
55 EUR