Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Möbler Skåp & Byråar
1239261
LÄKARSKÅP Mellaneuropa 1900-talet mitt
LÄkarskÅp mellaneuropa 1900-talet mitt.

Bemålad metall, lösa hyllplan av glas, längd 93, bredd 45, höjd 178 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Rostangrepp. Senare målning. Nagg. Repor. Märken.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H9
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 1 timme
2 200
208
227
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
26 maj 12:19
2 200 SEK
22 maj 20:08
2 000 SEK