Möbler Skåp & Byråar
1239352
LÄKARSKÅP Mellaneuropa 1900-talets mitt
LÄkarskÅp mellaneuropa 1900-talets mitt.

Bemålad metall, lösa hyllplan av glas, längd 60, bredd 44, höjd 170 cm

Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Repor. Märken. Nagg. Något ojämna ben

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H9
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

16 timmar 49 minuter
1 600
153
172
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
7 jul 0:15
1 600 SEK
6 jul 22:33
1 500 SEK