Konst Skulptur
1239382
Matti Haupt
(1912-1999)
Matti haupt, brons, signerad.
Matti haupt, brons, signerad.
Matti haupt, brons, signerad.
Matti haupt, brons, signerad.
Matti haupt, brons, signerad.
Matti haupt, brons, signerad.

MATTI HAUPT, brons, signerad.

Mjölkflicka, höjd 27 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B120
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 3 timmar
620
6 550
677
Utropspris
800 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 640 EUR. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
29 maj 17:31
620 EUR
27 maj 15:13
600 EUR
24 maj 12:51
500 EUR
23 maj 16:26
350 EUR
22 maj 21:13
300 EUR