Konst Fotografi
1239414
Hans Gedda
(Sverige, Född 1942)
Hans gedda, 6 st, offsettryck, "polaroid portfolio. nr 2", signerad och numrerad 158/200, utgiven 1990.

HANS GEDDA, 6 st, offsettryck, "Polaroid Portfolio. Nr 2", signerad och numrerad 158/200, utgiven 1990.

Tryckt av HLR&CO./BBDO, Magna repro och Brolins offset, utgiven 1990. Bladstorlek 57,5 x 42 cm.

Obetydliga märken på pärm och titelblad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
10 000 SEK