Design Möbler
1239474
WILHELM KNOLL, fåtölj, Knolls Moderna Möbler, 1930-tal.
Wilhelm knoll, fåtölj, knolls moderna möbler, 1930-tal.

Fanerad med betsad björk. Sitthöjd 44, höjd 87, bredd 69, djup 90 cm.

Slitage. Märken. Fläckar.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
3 000 SEK