Allmoge
1239484
SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
Slagbord, allmoge, 1800-tal.

Stomme i furu. Två uppfällbara slag med en grind vardera. Låda i sargen. Längd 88 cm. Bredd 50 cm ( 161 cm tot)

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Maskstungen.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK