Möbler Fåtöljer & Soffor
1239493
FÅTÖLJER, ett par, Louis XV-stil, 1900-talets andra hälft.
FÅtÖljer, ett par, louis xv-stil, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mahogny. Djuphäftad plyschklädsel med lös sittplymå. Sitthöjd 40, bredd 77 cm.

Skador. Slitage. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 5 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)