Bord med extra skiva. 6 st stolar, sitthöjd ca 42 cm. Bord, längd 120 cm, bredd 130 cm. höjd 68 cm. Extra skiva, 68x120 cm.
Åldersrelaterat slitage. Rötskador på bordets ribbor. .