Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Möbler Fåtöljer & Soffor
1239496
SOFFA Howard-modell Englesson 2000-tal
Soffa howard-modell englesson 2000-tal.

Tre-sits, lösa stoppade plymåer, främre ben svarvade med hjultrissor, längd ca 260, bredd 110, höjd ca 90 cm, sitthöjd ca 44 cm
(Isärtagbar i tre delar)

Bruksslitage. Fläckar. Märken.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 18 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)