Allmoge
1239619
SOFFA 1800-talets senare del
Soffa 1800-talets senare del.
Soffa 1800-talets senare del.
Soffa 1800-talets senare del.
Soffa 1800-talets senare del.
Soffa 1800-talets senare del.

Furu, trären, utdragbar, längd 200, bredd 54, höjd 113 cm, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage. Fläckar. Märken. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G7
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 21 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)