Förgylld och bemålad, krön med bladstav, parställda figurer, palmblad, ramverk med lagergirlang, 161 x 81 cm
Åldersrelaterat slitage. Anlupet glas. Avskavd patina. Dekorbortfall. Fläckar. Repor. Senare målning.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10