Tudelat. Överdel med glasade dörrar med bakomliggande hyllplan. Underdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Två lådor över dörrpar. Bredd 120. Djup 57. Höjd 230 cm.
Slitage. Torrsprickor. Märken. Smärre skador. Senare beslag.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.