Fanerad med teak. Nedtill med skåpsdörrar och bakomliggande hyllplan. Vardera skåp bredd 85, djup 42, höjd 160 cm. Mittdel 81 djup, 42 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Hyllbärare saknas till ena bokhyllan.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.