Möbler Skåp & Byråar
1239875
VITRINSKÅP, rokokostil, Italien, 1900-talets mitt.
VitrinskÅp, rokokostil, italien, 1900-talets mitt.

Fanerat med valnöt, glasad dörr med bakomliggande hyllplan, samt en låda nedtill, svängda ben, beslag av mässing. Bredd 117, djup 37, höjd 178 cm. Nyckel finns.

Smärre fanerskador. Torrsprickor. Spricka. Slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
1 800
175
207
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
5 aug 23:20
1 800 SEK
4 aug 17:13
1 700 SEK
2 aug 0:56
1 500 SEK