Samlarföremål Leksaker
1239903
SCHUCO, mekanisk leksak "Charlie Chaplin", 1920-30-tal
Schuco, mekanisk leksak "charlie chaplin", 1920-30-tal.

Plåt samt textil. Med käpp. Höjd 17 cm. Nyckel finns.

Slitage. Något angripen. Fungerande.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
6 000 SEK