Design Övrigt
1239937
Carl Malmsten
(Sverige, 1888-1972)
Carl malmsten, golvlampa, "staken" 1900-talets senare del.

CARL MALMSTEN, golvlampa, "Staken" 1900-talets senare del

Furu, höjd och sänkbar, höjd ca 13
2 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK