Konst Grafik
1240070
Fernand Léger
(Frankrike, 1881-1955)
Fernand lÉger, efter, färglitografi, signerad och daterad i trycket, ur derrière le miroir nr 79-80-81 1955.

FERNAND LÉGER, efter, färglitografi, signerad och daterad i trycket, ur Derrière le Miroir nr 79-80-81 1955.

"Nature morte", bladstorl 38 x 28 cm

Ej examinerad ur ram.

Maeght 1404

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK