Konst Skulptur
1240087
SKULPTUR 1900-tal kallmålad brons
Skulptur 1900-tal kallmålad brons.

Höjd ca 130 cm

Smärre slitage. Repor. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
4 660
445
500
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
5 jul 19:35
4 660 SEK
5 jul 19:35
4 460 SEK
5 jul 19:32
4 260 SEK
5 jul 19:32
4 060 SEK
5 jul 16:34
3 300 SEK