1240147
Olli Joki
(Finland, Född 1943)
Olli joki, olja på duk, signerad och daterad 1994.

OLLI JOKI, olja på duk, signerad och daterad 1994.

"Stilleben", 31 x 51 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T32
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
180
1 884
202
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (6 bud)
2 jul 12:18
180 EUR
2 jul 12:18
170 EUR
2 jul 11:41
160 EUR
2 jul 11:41
140 EUR
1 jul 19:46
100 EUR