Konst Modern svensk konst
1240160
Karl Axel Pehrson
(Sverige, 1921-2005)
Karl axel pehrson, akvarell & gouache, signerad och daterad -45.

KARL AXEL PEHRSON, akvarell & gouache, signerad och daterad -45.

Fantasilandskap. I. 30 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram, mjuka veck.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK