Design Möbler
1240304
VICO MAGISTRETTI, soffa "Maralunga"för Cassina 1900-talets senare del.
Vico magistretti, soffa "maralunga"för cassina 1900-talets senare del.

Två-sits, klädd med tyg, ställbar rygg samt armstöd, längd 190, bredd 80, höjd 70 cm

Bruksslitage. Fläckar. Repor. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
5 000 SEK