Konst Contemporary
1240338
SYLWESTER AMBROZIAK
(Polen, Född 1964)
Sylwester ambroziak, skulptur, signerad och daterad 6/9 -05.

SYLWESTER AMBROZIAK, skulptur, signerad och daterad 6/9 -05.

"Kaninen". Höjd 26 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Inköpt på Galleri, Konsthandel & Publikationer MittelEuropa, 2006.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK