SYLWESTER AMBROZIAK, skulptur, signerad och daterad 6/9 -05.
"Kaninen". Höjd 26 cm.
Smärre slitage.
Proveniens
Inköpt på Galleri, Konsthandel & Publikationer MittelEuropa, 2006.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK