Möbler Stolar
1240427
KARMSTOLAR 2 + 1 st samt STOLAR 2+1 st 1900-talets andra hälft
Karmstolar 2 + 1 st samt stolar 2+1 st 1900-talets andra hälft.

Målat böjträ och rotting, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage. Fläckar. Repor. Märken. Något rangliga

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 timme 14 minuter
4 200
402
450
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (8 bud)
2 jul 17:15
4 200 SEK
2 jul 11:11
4 000 SEK
2 jul 11:11
3 800 SEK
28 jun 22:16
3 250 SEK
27 jun 21:22
3 050 SEK