Bambu och rotting, skiva av råglas, lösa dynor, längd 102, bredd 61, höjd 53 cm, soffans längd 145, bredd 67, höjd 90 cm
Bruksslitage. Repor. Blekt. Smärre skador på ena fåtöljen. Märken. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10