Konst Modern svensk konst
1240502
Nils Kölare
(Sverige, 1930-2007)
Nils kÖlare, akryl på pannå, signerad och daterad -01. (på kanten).

NILS KÖLARE, akryl på pannå, signerad och daterad -01. (på kanten)

"Abels länga". 239 x 35 cm.

Skrapmärken längs kanterna, ytsmuts.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T4
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

10 timmar 24 minuter
5 000
478
536
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
3 jul 9:09
5 000 SEK
1 jul 22:41
1 500 SEK
28 jun 16:20
1 000 SEK