Möbler Fåtöljer & Soffor
1240515
SOFFA, gustaviansk stil, 1800-tal.
Soffa, gustaviansk stil, 1800-tal.

Målad. Rak form med spjälor. Lös stoppad dyna klädd i canvas. Sitthöjd 46, längd 164 cm.

Slitage. Färgbortfall. Senare målning och dyna.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T9

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 22 timmar
3 000
287
322
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
3 jul 13:49
3 000 SEK
2 jul 16:40
1 700 SEK
1 jul 12:20
1 600 SEK
30 jun 23:42
1 500 SEK