Design Övrigt
1240873

SPEGEL, 1900-talets andra hälft.

Spegel, 1900-talets andra hälft.

Ram av ljus mahogny. 92 x 83 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK