Mahogny, front med två dörrpar med bakomliggande låd och hyllinredning, nedtill räfflat, längd 112, bredd 47, höjd 170 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Fläckar. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10