Design Konstglas
1240935
Lisa Larson
(Sverige, Född 1931)
Lisa larson, mask, stengods, k-studion, gustavsberg.

LISA LARSON, mask, stengods, K-studion, Gustavsberg.

Mask av glaserat stengods. Signerad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden. 22 x 17 cm.

Helhetsintrycket är gott. Smärre nagg.

Utropspris
3 000 SEK