1240965
MATTA, semiantik Täbris, ca 260 x 167 cm
Matta, semiantik täbris, ca 260 x 167 cm.

Smärre slitage. Smutsig. Smärre fläckar och malskador.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Slutpris
6 200
592
665
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
26 jun 23:55
6 200 SEK
26 jun 23:55
6 000 SEK
26 jun 16:44
4 000 SEK
25 jun 10:39
1 000 SEK