ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, armbandsur, 26 mm.

18K guld, safirglas, datum, viklås, automatisk.
Boettnes ref.nr. 69178
Ref.nr. 69000A
Serienr 8568928
Kaliber 2135
Urverkets serienr 214018
Armbandets ref.nr. 8570F

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Obetydligt ytslitage. Nagg i glaskanten.

Utropspris
4 000 EUR